Sık Sorulan Sorular

 1. Orası çok sıcak olur mu? Otelimiz denizden gelen esintiden dolayı Antalya'ya kıyasla daha serindir. Saat 12.00-14.00 arası hava oldukça sıcaktır, ama bunun dışındaki saatler genelde serindir. 

 2. Çocuklarımız sever mi? Çocuklar otelimizi seveceklerdir. Koşturabilecekleri, hamağa binebilecekleri, top oynayabilecekleri bir bahçemiz bulunmaktadır. Tabi çocukların bayıldığı ince kumlu sahimizi unutmamak lazım:) 

 3. Gençler sever mi? Finike oldukça sakin bir tatil beldesidir.Canlı müziklerin olduğu yada sessizliğin hakim olduğu çay bahçelerimiz ve eğlence mekanlarımız bulunmaktadır. Tabi muhteşem denizimizi ve sahilimizi unutmamak gerek.Akşamlarıda gençler sahilde ateş yakarak vakit geçirebilirler. 

 4. Havuzunuz var mı? Otelimizde havuz bulunmamaktadır.İlçemizde çok ekonomik olan Aqua park bulunmaktadır. Fakat Finike'deki harika denizi gördükten sonra, havuza ihtiyacınız olmadığını göreceksiniz. 

 5. Deniz hemen derinleşiyor mu? Denizimiz sığı bir denizdir gönül rahatlığıyla çocuklarınız ve yuzme bilmeyen konuklarımız girebilirler. 

 6. Akşamları nasıl eğlenirim? Akşamları bahçemizde oturup, bir yandan içkinizi yudumlayıp, diğer yandan arkadaşlarınız ya da ailenizle sohbetler edebilirsiniz. Dondurmasına tavla ya da okey oynayabilirsiniz.Canınız eğlenmeye gitmek isterse çay bahçalerimizi ve eğlence mekanlarımızı tavsiye edebiliriz. 

 7. Araba motor kiralanabilir mi? Finike'de araba kiralayan firmalar bulunmaktadır. İstenildiği taktirde, bu firmalarla temasa geçmenize yardımcı olmaktayız.Motor konusunda da yardımcı olmaya çalışırız. 

 8.   Acil durumlar için doktor var mı? Finike ilçemizde hem sağlık ocağı, hem de hastahane bulunmaktadır. 

 9.   Transfer hizmetiniz var mı? Otelimizin transfer hizmeti vardır, fakat Finike'ye, ücret karşılığı, transfer hizmeti veren firmalar bulunmaktadır. Transfer istenilirse, otelimiz bunu organize etmektedir. 

 10.   Köpeğimizi getirebilirmiyiz? Köpeğinizi getirebilirsiniz tabii. Fakat otelimizde bahçemizde misafir etmek koşulu ile ... 

 11.   Yanımızda ne getirelim? Güneş yağı, plaj havlusu, palet gibi kişisel kullanım için gerekli eşyalarınızı ve akşamları hava serinlerse giymek için kazak, ince mont gibi şeyler getirebilirsiniz. 

 12. Eczane var mı? İlçemizde eczane bulunmaktadır. 

 13.   Bebeğim için mama sorunu? Eczane ve marketlerde her türlü bebek maması ve bezi bulunmaktadır. Fakat özel pişirmek istediğiniz bir yemek varsa, mutfağımız kullanımınıza açıktır 

 14.   Oteliniz kaç yıldızlı? Otelimizin turizm bakanlığınca verilmiş yıldızı bulunmamaktadır. Fakat bizde yıldızı, otelimizde konaklayan misafirlerimiz vermektedir, ve bu güne kadar 10 yıldız bile aldık:) 

 15.   Yemekler nasıl? Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği hizmetimiz vardır.Ancak dileyen konuklarımız mutfağımızda kendi damak zevklerine uygun yemekleri evindeki rahatlıkla müşterek olarak pişirebilirler.Mutfağımızda tencere tava tabak çanak vs. bulunmaktadır.Hazırladığınız yemekleri bahçemizde afiyetle yiyebilirsiniz. 

 16.   Ben et yemiyorum napıcam? Önceden bildirdiğiniz taktirde, mutfak personelimiz sizin için, ana yemek olarak, sebze yemeği hazırlayabilir. 

 17. Sahilde şezlong şemsiye var mı? Sahilde tesisimize ait ücretsiz kullanabileceğiniz şezlong ve şemsiyeler bulunmaktadır. 

 18.   Otelde internet var mı? Otelimizde wireless internet servisi bulunmaktadır.